PLIK EDYCJA SZUKAJ URUCHOM POMOC

NAJLEPSZ OS JAKI MI WYSZEDL

>>> WITAJ W MOIM SWIECIE <<< SYSTEM OPERACYJNY W NASM <<< KURSOR /|\ DZIALA <<< POSTEPY LECA JAK SZALONE!! (mowa tu o pozytywnych postepach) <<<

DZIENNIK_SYSTEMOWY: KWIECIEN_2026

Udalo sie! Moj system operacyjny ruszy l w QEMU.

Myszka smiga, kursor /|\ rysuje sie poprawnie, a FPSy skacza jak szalone.


Teraz czas na Neocities. Buduje te strone, zeby pokazac postepy.

WYROCZNIA MOWI:

KLIKNIJ PRZYCISK PONIZEJ...