DZIENNIK_SYSTEMOWY: KWIECIEN_2026
Udalo sie! Moj system operacyjny ruszy l w QEMU.
Myszka smiga, kursor /|\ rysuje sie poprawnie, a FPSy skacza jak szalone.
Teraz czas na Neocities. Buduje te strone, zeby pokazac postepy.
WYROCZNIA MOWI:
KLIKNIJ PRZYCISK PONIZEJ...